Запасні частини ZF

ZF transmission
ZF spare parts

Форма запиту

  Ім'я

  Прізвище*

  Фірма*

  Вулиця та номер будинку

  Поштовий індекс

  Місто*

  Країна*

  Електронна пошта*

  Номер телефону

  Виробник*

  Тип машини

  Серійний номер машини

  Номер запасної частини | Кількість

  Або завантажте файл (CSV|JPEG|PNG|PDF)

  Please prove you are human by selecting the key.

  *=обов'язковий

  Ми постачаємо запасні частини по всьому світу для:

  • Запчастин для автомобілів та компонентів двигуна

   • Приводи від ZF
   • Трансмісії від ZF
   • Вісі від ZF
   • Зчеплення від ZF
   • Кермові та шасі компоненти від ZF
   • Електронне управління від ZF

  Історія компанії

  ZF Friedrichshafen KG (ZF Group)

  Приводи та трансмісії, виготовлені компанією ZF, є торговою маркою на ринку будівельної техніки.

  Вже в 1915 році компанію заснували Luftschiffbau Zeppelin GmbH та Max Maag Zahnradfabrik.

  Пізніше були виготовлені коробки передач та вісі, і була споруджена нова фабрика в Пассау. На цій фабриці виготовляли трансмісії типів 3WG, 4WG до 8WG, які встановлюються на важкій будівельній техніці, вантажних перевізниках та гірничих автомобілях. Особливо часто ці трансмісії встановлюються на самоскидах та різних навантажувачах. Різні виробники з успіхом встановлюють сучасні планетарні вісі з мокрими гальмами величезною масою до 40 тонн у високошвидкісні навантажувачі. Це типові серії AP та APL.

  З моменту початку будівництва вітроенергетичних установок, ZF надавав підтримку відомим виробникам вітроенергетичного обладнання за допомогою розумних передач вітроенергетичних установок.

  На заводі в Саарбрюккені виробляють лише приводну техніку, таку як коробки передач, приводи вісей, модулі приводу та компоненти для автомобілів.

  В Берліні виробляють невеликі серії та індивідуальні продукти.

  У 2000 році ZF Friedrichshafen AG придбала Steyr Antriebstechnik Austria. Тут виробляють коробки передач для сільськогосподарської техніки, вантажопідйомники, будівельну та спеціальну техніку.

  У травні 2015 року ZF придбала американського постачальника TRW. З антимонопольних причин довелося відокремити від підрозділ ZF Lenksysteme GmbH в Швебіш-Гмюнд. Цю компанію було повністю придбано Robert Bosch Automotive Steering GmbH в 2015 році.

  Головні напрямки діяльності ZF Friedrichshafen AG сьогодні – це автомобільна приводна техніка, промислова техніка, техніка шасі та комерційні транспортні засоби. ZF на даний момент займає приблизно 146 000 людей по всьому світу та має річний оборот у розмірі 36,4 мільярда євро. Компанія є одним з найбільших постачальників автомобільної техніки в світі.

  Штаб-квартира компанії все ще розташована во Фрідріхсхафені. 93,8% акцій належать Zeppelin Foundation. Ця фондова організація на більшу частину контролюється містом Фрідріхсхафен. Між фондом та містом діє угода про передачу прибутку.